Kaip mus rasti?

Tel. +33 1 40 54 50 65
El. paštas

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos Spausdinti RSS

EBPO vykstančiame forume – diskusijos apie visuomenės pasitikėjimo verslu didinimą

Sukurta 2019.10.01 / Atnaujinta 2019.10.01 13:32
  EBPO vykstančiame forume – diskusijos apie visuomenės pasitikėjimo verslu didinimą

  2019 m. spalio 1-2 dienomis EBPO būstinėje Paryžiuje vykstančiame forume „Pasitikėjimas verslu“ privataus ir viešojo sektorių, profesinių sąjungų, investuotojų, akademinės bendruomenės ir visuomeninių organizacijų atstovai diskutuoja apie verslo vaidmenį ir pasitikėjimą verslu šiandienos globaliomis sąlygomis.

  Besikeičianti pasaulinė aplinka, didėjanti nelygybė, lėtėjantis produktyvumas, korupcijos apraiškos, pramonės vystymąsi veikiančios technologinės naujovės keičia verslo vaidmenį visuomenėje ir reikalauja aukštesnių jo veikimo standartų.

  Pasitikėjimas verslu ir institucijomis yra pagrindinis XXI amžiaus sėkmės elementas ir viena svarbiausių ilgalaikio ekonomikos augimo, inovacijų ir socialinės gerovės sąlygų. Tačiau pastarųjų visuomenės apklausų rezultatai rodo, kad net 48% pasaulio gyventojų nepasitiki verslu. EBPO organizuojamo forumo siekis - sudaryti sąlygas ir skatinti suinteresuotas šalis bendradarbiauti kovoje su korupcija, efektyvesniame įmonių valdyme, vienodų veikimo sąlygų kūrime ir taikyme.

  Daugiau apie forumą http://www.oecd.org/corporate/oecd-trust-in-business-forum.htm

  Daugiau apie EBPO pasitikėjimo verslu skatinimo veiklas http://www.oecd.org/corporate/trust-business.htm